Riešenie konfliktov a zručnosti tímovej práce

Psychophonetics Foundation, s.r.o.

Kurz je ukončený certifikátom „Certifikát v osobnostnom a  profesnom rozvoji – Riešenie konfliktov a zručnosti tímovej práce“

Bernolákovo+ Online18 dní pre zvýšenie flexibility na trhu práce, získanie zručností riešenia konfliktov a tímovej práce!

Cieľová skupina – dospelí všetkých vekových kategórií, ktorí chcú zvýšiť svoju flexibilitu na trhu práce, vyhnúť sa vyhoreniu, chcú získať zručnosti metodickej empatie, zručnosti riešenia konfliktov a tímovej práce, rozvíjať svoje osobné poslanie, autoritu a kreativitu. Podmienkou prijatia do kurzu je predchádzajúce absolvovanie prvej polovice Základného ročníka Školy empatie.

Ako to prebieha

Súčasťou je 3 x 5 dní intenzívnych seminárov zakončených závěrečnou prácou a 3-dňovým seminárom  (spolu 18 dní prezenčne, prípadne online), plus tréning zručností dvakrát mesačne online

• Každý výukový deň sa skladá zo 4 blokov, kde sa striedajú teoretické základy metodiky a duševných javov s praktickými ukážkami, vlastným tréningom metódy, či už na sebe, v páre alebo v skupine a supervíznymi otázkami (podľa obsahu konkrétneho seminára).
  • Jeden výukový deň trvá od 9.30 do 18.00
  • Uzavretá skupina – max. 25 študentov v skupine.
  • Kurz prebieha v slovenčine a v angličtine súbežne s prekladom.
  • Semináre prebiehajú prezenčnou formou (preferované) alebo online v odôvodnených prípadoch ako videokonferencia (cez Zoom)
  • Súčasťou je aj práca v malých skupinách medzi seminármi a tréning získaných zručností 2x mesačne 3hodiny online
  • spolu 180 hodín kombinovanou formou

Dospelí všetkých vekových kategórií, ktorí chcú vedome rásť, rozvinúť svoj vyšší potenciál, kultivovať svoj potenciál pre sebauvedomenie, hlbšiu ľudskosť, metodickú empatiu k sebe a iným, napĺňajúci vzťah, osobné poslanie, efektívne milujúce rodičovstvo, osobnú autoritu a kreativitu.
Certifikát Certifikát v osobnostnom a profesnom rozvoji – Riešenie konfliktov a zručnosti tímovej práce“ Poznámka k cene

V prípade záujmu možnosť využiť preplatenie cez národný projekt Zručnosti pre trh práce prostredníctvom UPSVaR! Prihlášky je nutné podať 30 dní pred začiatkom kurzu, t.j. do 17.8. Podmienkou prijatia je predchádzajúce absolvovanie prvej polovice Základnéh

info@skolaempatie.sk