Webinár: Organizačné zmeny v obci a na školách počas roka 2024 - doc. JUDr. Jozef Tekeli, PhD.

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Chcete zvládnuť organizačné zmeny s istotou a profesionálnym prístupom? Sledujte webinár s doc. JUDr. Jozefom Tekelim, PhD., a efektívne zvládajte výzvy, ktoré vás môžu v roku 2024 prinútiť k zmenám v organizácii na vašom pracovisku. Na webinári si vysvetlíme, ako efektívne spraviť rozhodnutie zamestnávateľa o zmene v organizácii, aké sú vaše povinnosti voči odborom a ako efektívne s nimi komunikovať,  aké sú alternatívy, kompenzácie a právne postupy pri výpovedi z dôvodu nadbytočnosti zamestnancov i to, aké nároky má zamestnanec pri neplatnom skončení pracovného pomeru a ako má v takomto prípade postupovať zamestnávateľ.

Bonusy

Odborné poradenstvo s lektorom počas priameho prenosu formou chatu

Videozáznam z webinára na 30 dní

1.      Rozhodnutie zamestnávateľa o organizačnej zmene

2.      Povinnosti voči odborom

3.      Výpoveď pre nadbytočnosť

4.      Nároky z neplatného skončenia pracovného pomeru

09.00 – 10.30 prednáška spojená s diskusiou

doc. JUDr. Jozef Tekeli, PhD.

V aplikačnej praxi pôsobí ako advokát. V oblasti právnej vedy pôsobí ako vysokoškolský učiteľ na Právnickej fakulte UPJŠ v Košiciach. Vo svojej advokátskej praxi i vedeckej práci sa zameriava najmä na inštitúty územnej samosprávy. Pri lektorskej činnosti využíva aktívnu komunikáciu s publikom. Všetky semináre vedie interaktívne so zameraním na praktické prípady z praxe.

...

sinska@pp.sk