Umíte česky na úrovni B1, ale stále to nestačí ke studiu na české střední nebo vysoké škole? Bojujete s tím, kde psát háčky a čárky, nebo máte strach z mluvení? Učte se s námi a brzy to nebude žádný problém! Po úspěšném dokončení výuky od nás také dostanete osvědčení o absolvování kurzu.

Kurz je určen cizincům středního školního věku 14‒18 let, kteří již studují, nebo chtějí nastoupit na české střední a vysoké školy. Přihlásit se můžou zájemci se znalostí češtiny B1. Studenti tohoto kurzu se budou učit ve skupinách, které jim budou vyhovovat nejen znalostně, ale také věkově. Během dvou semestrů studenti proberou učebnici Czech it Up B2 a další gramatické jevy, které nejsou v učebnicích češtiny pro cizince, ale jsou v programu českých středních škol.

cizinci středního školního věku 14‒18 let

Ďalšie termíny kurzu