Školenie Depilácia voskom

LP TRADE HOLDING, s. r. o.

Kurz voskovej depilácie Vás naučí najrýchlejší a najúčinnejší spôsob depilácie.

Depilácia voskom je najúčinnejší spôsob depilácie. Chĺpky po tomto úkone nerastú niekoľko týždňov. Čím častejšie odstraňujete chĺpky voskom, tým sú nové chĺpky slabšie. Vosk je vhodný na všetky časti tela a tváre.

Nepochybne každá žena túži po dokonale hladkých nohách, no mnohokrát nevieme nájsť ten najefektívnejší spôsob, ktorý by zaručoval aj dlhodobý účinok. Dnešná doba nám ponúka nespočetne veľa možností ako sa zbaviť nadbytočných chĺpkov, ale ktorá je tá „NAJ“? Depilácia voskom vaše nohy urobí nie len jemnými ako hodváb, ale takisto si s ňou nemusíte robiť starosti niekoľko týždňov. Na niekoho pôsobí depilácia voskom bolestivo a odstrašujúco, no pravda je opakom. Ak ešte uvažujete a máte obavy, tak neváhajte na kurze vás naučíme postupy a výhody ktorými sa depilácia voskom pýši.

Dĺžka trvania školenia: 4 hodiny

Je dôležité si zabezpečiť modelku nedepilovaným telom.

Absolventka má nárok na jednorázovú zľavu vo výške 10% na nákup tovaru v predajniach Biostyle Žilina.
Zľavu si môže uplatniť do 7 dní od ukončenia školenia, na tovar mimo akcii.

Cena školenia nezahŕňa štartovací balíček. V prípade záujmu balíček je možný dokúpiť na predajni.

V prípade Vášho záujmu o ostatné kurzy neváhajte navštíviť našu stránku: biostyle.sk

Tešíme sa na Vás!

Kurz je určený pre profesionálov aj začiatočníkov.
Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia Poznámka k cene

v popise