ONLINE - Praktické ukážky zákaziek cez elektronickú platformu v IS EVO

OTIDEA s.r.o.

Cieľom školenia je predstaviť jednotlivé funkcionality modulu elektronickej platformy IS EVO v prípade postupu bez zverejnenia výzvy na predkladanie ponúk ako aj postupu so zverejnením výzvy na predkladanie ponúk vo Vestníku verejného obstarávania a tým pádom ukázať ako zrealizovať zákazku vzhľadom k zákonnej povinnosti používať od 1.2.2023 na komunikáciu vo verejnom obstarávaní výhradne elektronickú platformu pri podlimitných zákazkách a vymedzených zákazkách s nízkou hodnotou.

V prípade webových kurzov je jedna prihláška platná pre jedného účastníka kurzu, objednávateľ nie je oprávnený sprístupniť odkaz na školenie viac ako jednej osobe.

Čo je elektronická platforma, moduly elektronickej platformy

Postup bez zverejnenia výzvy na predkladanie ponúk

Postup so zverejnením výzvy na predkladanie ponúk vo Vestníku verejného obstarávania

Funkcionality elektronickej platformy – modul IS EVO (od založenia zákazky až po jej ukončenie)

Vyplnenie súhrnnej správy o zákazke s nízkou hodnotou.

Nastavenie elektronickej aukcie na najnižšiu cenu.

Vaše otázky.

Určené pre verejných obstarávateľov, záujemcov/uchádzačov a pre tých, ktorí majú o problematiku verejného obstarávania záujem.

Certifikát Potvrdenie o účasti Poznámka k cene

V cene je zahrnuté organizačné a technické zabezpečenie, náklady lektora, materiály pre účastníkov, online platforma

Ing. Adriana Matúšová
vzdelavanie@otidea.sk