Detail kurzu

2 - dňové školenie v Bešeňovej: Špeciality z daňovej kuchyne v roku 2023 - Ing. Vladimír Ozimý

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Popis kurzu

Získajte aj tento rok tie najlepšie recepty na daňovú problematiku. Po minuloročnom úspechu vás opäť pozývame na netradičné dvojdňové školenie s pobytovým zážitkom priamo v areáli vodného parku Bešeňová. Výnimočné dvojdňové menu, plné overených optimalizačných trikov vám naservíruje váš obľúbený daňový poradca Ing. Vladimír Ozimý. V rámci prednášok prediskutujeme všetky nové legislatívne zmeny, ako aj najproblematickejšie oblasti v DPH a dani z príjmov na Slovensku. Nezabúdame ani na vaše individuálne otázky či problémy. Príďte ich prediskutovať s lektorom naživo a vychutnajte si výnimočnú atmosféru, ktorú Bešeňová ponúka.

 

Školenie bude prebiehať v Hoteli Bešeňová***, ktorý sa nachádza priamo v areáli obľúbeného vodného parku. V prípade, že máte záujem o prenocovanie, máme pre vás k dispozícii účastnícku zľavu na ubytovanieOdporúčame vám preto, aby ste si spravili s vašimi kolegami netradičný teambuilding alebo nás navštívili s rodinou. Čaká na vás skvelá gastronómia a aj vynikajúce wellness služby.

Obsah kurzu

Program

Program doplníme čoskoro.


Harmonogram

08.30 – 09.00 prezentácia účastníkov školenia
09.00 – 11.30 prednáška
11.30 – 12.30 obedňajšia prestávka
12.30 – 15.00 prednáška spojená s diskusiou

 

V účastníckom poplatku pre všetky možnosti prihlásenia je zahrnuté:

  • Účasť na odbornom programe
  • Rozsiahle pracovné materiály
  • Obed a ďalšie občerstvenie počas konferencie
  • Parkovanie

 

V účastníckom poplatku s ubytovaním je ďalej zahrnuté:

  • Neobmedzený vstup do vodného parku Bešeňová
  • Večera
  • Ubytovanie od 15:00 hod.
  • Skončenie ubytovania do 10:00 hod.

 

Upozornenie: V cene vstupenky nie je zahrnuté ubytovanie, ktoré si musí účastník kvôli zmenenej legislatíve hradiť osobitne priamo voči hotelu. Účastníkom školenia poskytujeme zľavu na ubytovanie v Hoteli Bešeňová. Ubytovanie si rezervujte cez email: promocode@tmr.sk,

Pri rezervácií izieb zadajte PROMO kód: P2023, aby ste získali izbu za uvedenú zľavnenú cenu.

 

Cena jednolôžkovej izby štandard

95,00 €

Cena dvojlôžkovej izby štandard

105,00 €

 

Pozor:

Klient si musí požiadavku ohľadne ubytovania zaslať na e-mail: promocode@tmr.sk

Ak si želáte vystavenie daňového dokladu vo forme faktúry vystavenej v prospech právnickej / fyzickej osoby podnikateľa, ste povinný o tejto skutočnosti informovať pri zasielaní požiadavky o ubytovanie s uvedením presných a správnych fakturačných údajov právnickej osoby ( obchodné meno, sídlo, IČO, DIČ, IČ DPH, zápis v obchodnom registri, bankové spojenie ) alebo fyzickej osoby podnikateľa ( obchodné meno, miesto podnikania, IČO, DIČ, IČ DPH, zápis v živnostenskom alebo inom registri, bankové spojenie ). 

Zmena fakturačných údajov po realizácii platby za pobyt alebo po príchode do hotela už nie je možná.

 

Hlavný partner

1sponsor-tmr

Ing. Vladimír Ozimý

Daňový poradca, člen Slovenskej komory daňových poradcov. Aktívne prispieva do odborných časopisov Daňový a účtovný poradca podnikateľa (DÚPP), Dane a Účtovníctvo (DaÚ) a Daňový špeciál. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch. Okrem lektorskej činnosti denne poradí desiatkam zákazníkov v rámci Daňovej pohotovosti od Poradcu podnikateľa. Má nespočetné skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní vďaka vlastnej účtovnej spoločnosti Atomgroup, s.r.o., ktorá pôsobí na území SR, ako aj Českej republiky. Rovnako získava veľa skúseností priamo z praxe daňového poradcu pri komunikácii s finančnou správou.

Cieľová skupina

pre všetkých ktorých táto téma zaujíma . . .

Kontaktná osoba


+421 918 451 113
sinska@pp.sk

Hodnotenie
Organizátor