Akreditovaný kurz Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR

Cieľom kurzu je aby absolvent vzdelávacieho programu samostatne zvládal všetky kadernícke úkony s využitím nových moderných trendov pri ich výkone. Po úspešnom vykonaní záverečnej skúšky absolvent dostane Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania.

Po dohode možnosť absolvovať jednotlivé moduly zvlášť.

Kurz sa koná v Kežmarku.

1. Modul - Starostlivosť o vlasy, vodová ondulácia a ondulácia železom - 150 hodín
2. Modul - Základné kadernícke úkony - strihanie vlasov, preparácia vlasov, odfarbovanie a farbenie vlasov - 150 hodín
3. Modul - Súčasná účesová tvorba - 150 hodín

Časový rozsah: 450 vyuč. hod. Presný harmonogram prednášok si účastníci dohodnú na prvom stretnutí pri otvorení kurzu. V praktickej časti účastníci získajú množstvo praktických techník a zručností potrebných na výkon tejto profesie.

Kurz trvá približne 3 mesiace, cez letné prázdniny sa neučí.

Osoby so záujmom získať odborné vedomosti a zručnosti potrebné pre výkon v oblasti kaderníckych služieb.

• podmienkou je ukončené stredoškolské vzdelanie minimálne s výučným listom
Certifikát Osvedčenie Poznámka k cene

Pri absolvovaní všetkých modulov, absolvent získava, ako bonus kadernícky balíček.