Kurz Permanentného make-upu pre začiatočníkov 2dňový kurz Košice

MikroArt s.r.o.

Popis

Základom kurzu je pripraviť kozmetičky  na úspešnú kariéru v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví Permanentného make-upu. Ide o veľmi zodpovednú a kreatívnu prácu.

Existuje niekoľko profesií v profesionálnej kozmetike, ako je mikropigmentácia, ktoré si vyžadujú kombináciu umenia, estetiky a zdravovedy.

Ak máte presné oko, vzťah ku symetrii, máte kresliace a jemné motorické zručnosti, spolu s trpezlivosťou máte všetky predpoklady na to, aby ste sa stali majstrom permanentného make-upu.

Kurz Permanentného make-apu školíme skupinovo aj individuálne.

Názov kurzu

• Step by Step Brows
  • Step by Step Lips
  • Ako prebiehajú naše kurzy?

Naši skúsení lektori vás budú sprevádzať každým aspektom strojovej pigmentácie, a to na všetkých zónach tváre (Aquarelle Lips, Powder Brows a medziriasna linka).

Získate kvalitné teoretické vedomosti a tréning základných permanentných make-up techník na latexe. Takisto získate celistvý pohľad na procedúrou od konzultácie, cez prípravu pracovného miesta, až po samotnú aplikáciu PMU.

Ďalším krokom je vizualizácia celej procedúry v demo ukážke.

Najdôležitejšou súčasťou je však prax na živých modeloch formou STEP BY STEP aplikácie.

Ďalšou časťou je tzv. dobrovoľný deň, kde majú študenti možnosť absolvovať korekčný deň za cenu 300€  / v Kosiciach/ a mimo 400€/ u vas v salone/ do 40 dní od aplikácie PMU na svojom modeli. Tu sa naučia, ako pristupovať ku klientovi, aký pigment zvoliť, aby sme dosiahli ideálny výsledok, ako pracovať s obočím, ak vznikli rozdielne farebné tóny na obočí a podobne. Ako pracovať s korektormi a pod.

Naši študenti budú po absolvovaní kurzu pripravení veriť vo svoje schopnosti a zručnosti, ktoré získali na kurze, a navyše ich ľahko uplatnia v praxi.

Dištančná forma nasleduje po prezenčnej. Naša lektorka vám bude pomáhať komentovať tréningovú časť, aby ste pracovali technicky správne na latexe.

**300€ dobrovoľne/korekčný deň- pol dna v Kosiciach

by Step Eyes

Teoretická časť

• organizácia pracoviska
  • hygiena
  • bezpečnosť pri práci
  • štruktúra tváre a pokožky
  • korekcia tváre, návrh skice, tzv. mapping
  • nástroje na prácu, stroje, ihly, cartridge
  • formy anestézie
  • koloristika a pigmentológia
  • psychológia práce s klientom
  • práca s kartou klienta

Demo ukážka

• ukážka postupov PMU od teórie až po prax, na živom modeli

Praktická časť

• skicovanie a cvičenie na modeloch
  • rozdiely v technikách permanentného make-upu
  • práca s kožou bez zbytočných zranení, bezpečnosť pri práci
  • diagnostika kože
  • samotná strojová mikropigmentácia

Cena kurzu : 1500eur skupinovy od 2 kurzistiek

1800 eur individuálne odškolenie

V prípade záujmu o individuálne odškolenie kurzu mimo Košíc  Vám bude k sume  prirátaná   suma  100eur za vycestovanie.

Mgr.Beata Hudáková
mikroartsk@gmail.com