Kurz Účtovníctva Komplet - ONLINE, aj zadarmo pre nezamestnaných/zamestnaných

NOVA TRAINING, s.r.o.

Túžite preniknúť do tajomného sveta účtovníctva a stať sa expertom v tejto kľúčovej oblasti?

Chcete si otvoriť dvere k širokým možnostiam uplatnenia a budovať úspešnú kariéru v rôznych typoch firiem a organizácií?

Ak áno, potom je náš komplexný kurz Účtovníctvo - KOMPLET tou správnou voľbou pre vás!

• až 220 hodín výučby
  • online teoretická výučba naživo s lektorom (+záznam)
  • výuka na počítači
  • účtujeme v skutočných programoch od firmy KROS (ALFA+, OMEGA a OLYMP.)

ZADARMO cez projekt "Zručnosti pre trh práce" pre nezamestnaných aj pre zamestnaných!

Pokiaľ máte záujem len o konkrétny modul napr. len jednoduché účtovníctvo tak to pri objednávke napíšte do poznámky.

Z čoho sa skladá kurz Účtovníctva?

Získajte komplexné vedomosti a zručnosti z troch kľúčových oblastí:

• Jednoduché účtovníctvo: Naučíte sa základy vedenia jednoduchého účtovníctva pre živnostníkov a malé firmy.
  • Podvojné účtovníctvo: Zvládnete komplexné princípy a prax podvojného účtovníctva pre rôzne typy podnikov.
  • Mzdy a personalistika: Osvojíte si výpočet miezd, odvodov, personalistiku a prácu s legislatívou v oblasti práce.
Priebeh kurzu Účtovníctva:
  • Dĺžka kurzu účtovníctva je cca 6 týždňov pokiaľ ste si vybrali všetky moduly.
  • Kurz prebieha online formou v pracovných dňoch od 8:00 do 14:30 hod.

Účtovný softvér

• Počas väčšiny času pracujeme na počítači priamo v účtovnom softvéri. Účtujeme v softvéroch ako ALFA +, OMEGA, OLYMP. Absolvent kurzu získa certifikát o absolvovaní školenia so softvérom od spoločnosti KROS a.s., ako aj 20% zľavu na účtovnícke programy od tejto firmy.

Učebné pomôcky

• Súčasťou kurzu je aj literatúra, s ktorou budeme pracovať a ktorú dostane každý účastník.
Čo získam absolvovaním kurzu Účtovníctva?
  • Akreditovaný kurz: Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, čo vám zaručuje jeho kvalitu a prestíž.
  • Kvalitní lektori: Naši lektori sú skúsení profesionáli s praxou v oblasti účtovníctva.
  • Praktické zameranie: Kurz je zameraný na praktické zručnosti a skúsenosti, ktoré môžete ihneď využiť v práci.
  • Moderné materiály: Poskytneme vám kvalitné študijné materiály a prístup k online zdrojom.
  • Individuálna podpora: Naši lektori vám budú k dispozícii pre individuálne konzultácie a zodpovedanie vašich otázok.
  • Učebný softvér: Naučíte sa pracovať s modernými účtovnými programami, ako sú ALFA +, OMEGA a OLYMP.
  • Certifikáty: Po absolvovaní kurzu získate osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu a certifikát o absolvovaní školenia so softvérom od spoločnosti KROS a.s.

Kurz je pre všetkých, kt. sa chcú naučiť účtovať a viesť účtovníctvo a získať základy potrebné pre úspešného účtovníka.

Certifikát Akreditované osvedčenie Ministerstvom školstva SR.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať