Webinár: GDPR pre samosprávy

Akadémia vzdelávania Zvolen

ONLINE  VZDELÁVANIE v čase 9 - 14 hod

• Pramene práva, a to s dôrazom na samosprávu.
  • Najpálčivejšie problémy samosprávy z pohľadu GDPR.
  • Rozoberieme si sankcie, ktoré boli udelené subjektom z prostredia samosprávy.
  • Prejdeme si povinnosti z pohľadu GDPR, tzn. všetko to, čo je v zameraní kontroly, jednotlivé body si prejdeme krok za krokom.
  • Povieme si, ako postupovať pri kontrole úradu, na čo si dať pozor a čoho sa vyvarovať.
  • Priestor na vaše otázky

AKO PREBIEHA VZDELÁVANIE A PRIHLÁSENIE SA ONLINE zašleme záväzne prihláseným
Účastnícky poplatok obsahuje cenu 1-dňového školenia, organizačné náklady, pracovné materiály.

Úhradu účastníckeho poplatku je potrebné realizovať najneskôr 3 pracovné dni pred konaním školenia.
V prípade požiadavky fakturácie prosíme včas zaslať fakturačné údaje, resp. objednávku, inak platba v prospech účtu SK47 0200 0000 0031 7933 7255 VS RRMMDD v poznámke skrátený názov seminára, meno účastníka

Na webinári s JUDr. Marcelovou Macovou, PhD., si v praktických príkladoch rozoberieme dosah GDPR na každodennú prax samospráv i najpálčivejšie problémy, ktoré samosprávy aktuálne riešia v súvislosti s ochranou osobných údajov. Takisto si povieme, na čo sa úrad spravidla pri kontrolách v samospráve zameriava a aké boli doposiaľ udelené sankcie. Dozviete sa, čo bolo ich dôvodom a ako postupovať, aby za takéto porušenie pokuta uložená nebola.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať