Školenie vodičov motorových vozíkov (VZV, logistika a sklady) - základný kurz pre motorový vozík

Bezpa Consult s. r. o.

Tento kurz musí absolvovať záujemca o školenie obsluhy vozíkov, ktorý ešte nemá žiaden preukaz na obsluhu vozíkov. Ku školeniu je povinnosťou vek nad 18 rokov, preukázať zdravotnú spôsobilosť (nie staršiu ako 6 mesiacov).

Kurz na obsluhu motorových a elektrických vozíkov môže absolvovať osoba staršia ako 18 rokov a zdravotne spôsobilá. Zdravotná spôsobilosť sa preukazuje lekárskym potvrdením v prihláške, max. 6 mesiacov stará.

Minimálne požiadavky na kurz alebo vydanie preukazu:

• zdravotná spôsobilosť
  • absolvovanie výchovy a vzdelávania
  • overenie vedomostí na obsluhu motorových vozíkov, logistiky a skladov pred skúšobnou komisiou

Kurz na obsluhu vozíkov ("jašteriek, vysokozdvižiek") sa skladá z teoretickej a praktickej časti (údržba, ovládanie...). Samozrejmosťou je možnosť vyskúšať si obsluhu motorového vozíka v praxi pod dohľadom skúsených lektorov.

Mgr. Slavomír Gocál
gocal@bezpa.sk