Školenie strojníkov (Školenie na obsluhu stavebných strojov a zariadení) - základný kurz

Bezpa Consult s. r. o.

Základný kurz (školenie) obsluhy stavebných strojov:

Kurz je pre žiadateľa, ktorý nevlastný žiaden strojnícky preukaz. K začatiu školenia je povinnosťou vek nad 18 rokov, preukázať zdravotnú spôsobilosť (nie staršiu ako 6 mesiacov).

Povinnosť vlastniť preukaz obsluhy stavebných strojov a zariadení je povinná každá osoba, ktorá takýto stroj alebo zariadenie obsluhuje. Obsluhovať stavebný stroj alebo zariadenie môže len osoba staršia ako 18 rokov, zdravotne spôsobilá (lekárske potvrdenie nie staršie ako 6 mesiacov). Kurz obsluhy stavebných strojov vykonávame v súlade s platnou legislatívou 356/2007 a zákona 124/2006. Nad rámec ponúkame praktické zacvičenie. Po úspešnom absolvovaní kurzu vám bude vydaný preukaz na obsluhu stavebných strojov platný v rámci EU.

Minimálne požiadavky na kurz alebo vydanie preukazu:

• zdravotná spôsobilosť
  • absolvovanie výchovy a vzdelávania
  • overenie vedomostí na obsluhu stavebných strojov a zariadení pred skúšobnou komisiou

Mgr. Slavomír Gocál
gocal@bezpa.sk