Trénink kognitivních funkci - paměť , pozornost.. - Jak rozhýbat mozek

eydis, s.r.o. - Dagmar Mega

Trénink mozku, který funguje! Rádi byste pro své žáky a klienty připravovali krátká cvičení na rozvoj kognitivních funkcí? Zlepšení pozornosti, rozhodování, verbálních dovedností i paměti? Chtěli byste zlepšit také svoji mentální kondici, lépe si pamatovat, více se soustředit?

Připravila jsem pro Vás online video kurz s praktickými návody a typy cvičení, který využijete osobně i pro své děti a klienty.

Extra zapojení smyslů. Možno vstoupit kdykoliv. Nyní akční výhodná sleva!

Zapojte se do online video kurzu!

6 lekcí ze záznamu - tempo si určujete sami, živé ZOOM setkání pro konzultace a otázky, vše Vám zůstává k dispozici po dobu 6 měsíců.

Co Vás čeká:

• 6 týdnů - ale jak rychle to projdete, je na Vás!
  • Videa jsou jako průvodce s vysvětlením - nejnovější poznatky neurovědy v praxi. Jednoduše, to nejnutnější - žádné zbytečné omáčky!
  • Úkoly a krátká cvičení na každý den – pro Vás i modelově pro Vaše děti a klienty.
  • Odpovědi na otázky na ZOOM setkáních, ve fb skupině i v členské sekci.
  • 6 výživných lekcí, přehledně v kapitolách, ze záznamu. V každé lekci kapitolka pro lidi se spec. potřebami a i pro seniory
  • 60 cvičení, rozdělené pro jednotlivé oblasti.
  • 6 měsíců Vám zůstávají záznamy k dispozici. Projděte si kurz, kdy Vám to vyhovuje.

Po kurzu:

• se dobře zorientujete v jednotlivých kognitivních funkcích a zapojení smyslů.
  • lépe rozlišíte, co konkrétně Vaše žáčky a klienty v učení a pokroku brzdí a jak jim pomoci.
  • budete pro ně umět sestavit krátká a účinná cvičení pro posílení kognitivních funkcí
  • budete vědět jak zlepšit jejich pozornost, i schopnost relaxovat.
  • zavedením cvičení dojde ke snížení nevhodných projevů chování
  •  učení bude zábavnější

Pedagogové, asistenti pedagoga, sociální pracovníci, aktivizační pracovníci, pomáhající profese, osoby pečující o osobu blízkou, rodiče, veřejnost
Certifikát Po absolvování kurzu bude vystaveno osvědčení Poznámka k cene