Online kurz naživo Terminológia v slovenskom práve - súdne rozhodnutia

BPM Slovakia, s.r.o.

Pozývame Vás na webinár, na ktorom sa dozviete podrobné informácie o právnickej terminológii v slovenskom práve a jej použití v legislatíve, v právnych dokumentoch a v bežných životných a obchodných  situáciách zameranú na oblasť súdnych rozhodnutí.  Obsah:
  • Súdne rozhodnutia
  • Príslušnosť a zloženie súdu
  • Rozsudok
  • Uznesenie
  • Platobný rozkaz
  • Právoplatnosť a vykonateľnosť
Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Začíname o 19.00 hod. a plánované ukončenie workshopu je o 20:30 hod. Každý účastník svojou účasťou získa pracovné materiály (prezentáciu) a videozáznam školenia, ktorý bude mať k dispozícii neobmedzene. Organizačné a prístupové informácie do našej školiacej miestnosti Vám zašleme po úhrade účastníckeho poplatku, najneskôr 24 hodín pred začatím podujatia.

Webinár je pripravený pre: študentov právnických fakúlt, právnikov, podnikateľov, manažérov a všetkých, ktorí sa chcú oboznámiť so zásadami používania správneho právneho jazyka.

bpm@bpm-educat.com