APQP & CP - Aktualizované! Moderné plánovanie kvality produktu a Plán kontroly a riadenia v licencii SMMT Quality Management Division

Ing. Helena Thompsonová - KEY SOLUTIONS

Tento 1 dňový kurz podľa nových príručiek AIAG APQP 3. vydania a AIAG Control plan 1.vydanie pomôže účastníkom získať kompetentnosť v implementácii a audite APQP procesu a tvorbe plánov kontroly a riadenia alebo uplatniť najnovšie zmeny v týchto postupoch. Kurz je vysoko interaktívny, zahŕňa skupinové práce, prípadové štúdie a praktické aplikácie získaných poznatkov v rovnakej miere pri dištančnej forme ako pri prezentačnej forme.

Poznámka: Kurz je možné absolvovať ako časť programu Certifikácia v kľúčových nástrojoch.

•             Prehľad APQP procesu (AIAG 3.vydanie)

•             5 etáp APQP

•             Vstupy a výstupy pre každú z 5 etáp

•             Väzby APQP na FMEA, SPC, MSA a PPAP

•             Plán kontroly a riadenia  AIAG (1.vydanie)

Tento kurz je určený pre zástupcov manažmentu, implementačné tímy, interných audítorov a ďalších, ktorí sa podieľajú na implementácii činností moderného plánovania kvality (APQP) vrátane plánov kontroly a riadenia alebo ich auditu v automobilovom priemysle. Prospeje vsak akejkoľvek organizácii snažiacej sa o úspešné zavedenia nového produktu alebo procesu alebo zavedenia zmien do existujúceho produktu alebo procesu.

Certifikát Účastníci obdržia Certifikát o absolvovaní školenia vydaný SMMT Quality Management Division. SMMT je britskou asociáciou automobilového priemyslu a členom skupiny IATF. Poznámka k cene

Virtuálna tréningová miestnosť, 1 x8h školenie licencovanou lektorkou, prezentácia, certifikát. Zľava:

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať