Detail kurzu

Kurz permanentný make up PÚDROVÉ OBOČIE Powder Brows

Margret Academy s.r.o.

Popis kurzu

Strojová technika púdrového obočia je jemnejšia (pôsobí mäkšie) ako technika klasického plného tetovania obočia.

Naučíme vás touto technikou vytvoriť obočie, ktoré má spodnú líniu a približne koncovú jednu tretinu vrchnej línie ostrú, začiatok obočia a prvé dve horné tretiny obočia sú tieňované. Obočie je jemnejšie, plastickejšie.

TERMÍNY KURZOV:  sa menia každým dňom, pre upresnenie aktuálnych termínoch vás poprosíme kontaktovať nás 0907360304, radi vám nájdeme, pre vás vhodný voľný termín pre rok 2024

Trvanie kurzu závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí možnostiam našich odborných lektorov a účastníkov kurzu. O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní  lektorom vášho kurzu.

Obsah kurzu

Ponúkame dôkladne vypracovanú metodiku kurzu permanentného make upu, plne vybavené školiace priestory. Získate informácie o stavbe a fyziológií kože z hľadiska permanentného make upu, nebezpečie porušenia celistvosti kože, bezpečnostné a hygienické zásady pri aplikácii permanentného make upu, technologické postupy a techniky vpravovania mikropigmentov do pokožky, spoznanie tetovacích pigmentov, tvárová a farebná typológia, indikácie a kontraindikácie pri permanentnom make upe, hygiena pracoviska, osobná hygiena a mnoho ďalších. Kurzisti najprv trénujú na umelých figurínach a následne na vlastných modeloch, je možné model z našej strany zabezpečiť. Nie je nutné si priniesť svoj prístroj na permanentný make up.

Profesionálne prístroje si budete môcť u nás zakúpiť, ako sa s nimi aj dôkladne zoznámiť, taktiež si u nás môžte zakúpiť všetok tovar (mikropigmenty, anestetika, ihly, čepieľky, dezinfekčné prípravky, atď.) 

Kurzy sú vždy s malým počtom účastníkov, aby sa každému absolventovi dalo venovať individuálnym prístupom.


Tešíme sa na vás. 

Váš tím lektorov, hygienikov, lekárov, pracovníkov Živnostenskej komory, BOZP pracovníkov akadémie International School of beauty Margret Academy, s.r.o.

Cieľová skupina

Kurzy sú vhodné pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilých.

Po úspešnom ukončení kurzu získate Osvedčenie (možnosť originálu Osvedčenie vo viacerých jazykoch)

Certifikát Získate Certifikát o úspešnom ukončení kurzu, možnosť vystavenia originálu Osvedčenia v AJ, NJ, FRJ Poznámka k cene

Cena je za viac ako jednu techniku. Info 0905 133 600

Hodnotenie
Organizátor