Instagram - Efektívne využitie pre biznis - základy (ONLINE cez ZOOM) - pre skupinu 3-5 osôb, rozsah 2 hodiny

LAPIS IT, s.r.o.

Firemné školenie pre vašu spoločnosť na mieru ONLINE cez ZOOM. Cena je uvedená za celú skupinu 3-5 osôb a rozsah školenia 2 hodiny vrátane DPH. Termín a osnovu prispôsobíme potrebám vašej spoločnosti.

Kurz je určený pre majiteľov firiem, freelancerov a pre všetkých, ktorí potrebujú začať využívať online prostredie Instagramu efektívne pre svoje pracovné aktivity. Tento kurz reaguje na moderné trendy online marketingu.

Popularita Instagramu neustále narastá. Aktuálne je to tretia najrozšírenejšia sociálna sieť. Prečo je výhodné poznať možnosti tejto sociálnej siete? Ako zvoliť správnu stratégiu a ako nájsť vašu cieľovú skupinu?

Instagram marketing základy

• Stratégia a ciele reklamy na IG
  • Nastavenie firemného profilu na IG
  • Zvýšenie povedomia a značke
  • Personalizovaná komunikácia

Certifikát Osvedčenie o absolvovaní školenia Poznámka k cene

V cene školenia je zahrnuté osvedčenie. Cena je uvedená s DPH za celý rozsah školenia 2 hodiny. Pri skupine 6-10 osôb je cena s DPH 156 EUR/2 hodiny školenia.

lapis@lapis.sk