Detail kurzu

Cudzí jazyk s native speakermi pre všetkých!

Henrieta Harcsová - ELIMO

Popis kurzu

Chcete sa naučiť, či zdokonaliť v cudzom jazyku? Už ďalej nehľadajte! Jazková agentúra Elimo vám ponúka profesionálne hodiny zamerané na individualitu, ktoré vedú native speakri z daných krajín. Spolupracujeme s medzinárodnými spoločnosťami, organizujeme krúžky a venujeme sa aj doučovaniu či výučbe jednotlivcov. Chceš sa konečne cítiť “doma” v cudzom jazyku? Tak sa k nám pridaj a poď sa s nami zabaviť na hodiny, ktoré ti zlepšia nie len grmatickú časť jazyka, ale hlavne tvoje konverzačné schopnosti!  Všetci sa na vás veľmi tešíme! 

Jazyky: anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, ruský, taliansky, ukrajinský, srbský, arabský, činsky (ak ste nenašli ten Váš, neváhajte nás kontaktovať)

Rozsah kurzu: 

20x60min = 160 eur

10x60min = 80 eur

Obsah kurzu

Časovo sa prispôsobíme Vaším požiadavkám a preferujeme menšie skupinky oproti veľkým, pretože sa zameriavame na individuálny prístup ku každému osobitne. Naši lektori sú native speakri, takže na našich hodinách sa učíte jazyk prirodzeným spôsobom. Zameriavame sa nie len na gramatiku, ale hlavne na konverzácie. 

Cieľová skupina

Každý kto sa chce naučiť cudzí jazyk 
Certifikát na vyžiadanie Poznámka k cene

všetky materiáli v cene

Kontaktná osoba


0940920070
office@elimo.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať