Henrieta Harcsová - ELIMO

ELIMO je jazyková agentúra založená mladou ambicióznou lektorkou, ktorá veľmi rada posúva svoje vedomosti zo zahraničia nie len svojim lektorom, ale taktiež svojim študentom. 

Vyučujú u nás hlavne native speakeri, ktorí sú excelentní vo svojom jazyku a študenti sú donútení rozprávať daným jazykom na všetkých hodinách. 

ELIMO je jazyková agentúra, ktorá učí vo viacerých svetoznámych firmách a buduje silné charakteristické črty vo svojom tíme lektorov. 

Snažíme sa svojim klientom posunúť to najkvalitnejšie vzdelanie a preto sa stále snažíme vylepšovať nie len hodiny ako také, ale taktiež aj naše osobné vzdelanie, aby sme Vám vedeli posunúť len to najkvalitnejšie vzdelanie na trhu, ktoré je ako inak tvorené rokmi tvrdých skúseností.  

Naši lektori majú so svojimi študentmi veľmi dobrý a priateľský vzťah založený na denno-dennej komunikácii. Naše hodiny nie sú založené na prísnom drtení sa zbytočného Future Perfect Continuous, ale učíme sa na základe zábavy a hlavne porozumenia daného jazyka. 

Naše kurzy nie sú založené na množstve, ale na kvalite, preto preferujeme menšie skupinky.  Mnoho našich klientov za nami chodí so zlými skúsenosťami z iných jazykových škôl, kde je študentov na hodine veľa a kvalita vzdelania je veľmi nízka – preto sa takýmto kurzom striktne vyhýbame. 

S deťmi sa hráme mnoho hier a komunikujeme hlavne v danom jazyku. Deti sa predsa naučia najlepšie formou zábavy! 

Vo firmách sa venujeme tomu, čo Vaši zamestnanci denno-denne v práci využívajú, a to čomu sa daná spoločnosť venuje.

V prípade záujmu iného jazyka neváhaj nás kontaktovať a spolu nájdeme to najlepšie riešenie a poskytneme ti toho najlepšieho experta na daný jazyk.


 

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín