BROW MASTER - Bratislava

MikroArt s.r.o.

Precízna úprava obočia sa v dnešnej dobe stáva veľmi významným trendom. Obočie nám rámuje tvár, a preto by sme mu mali venovať odpovedajúcu pozornosť.

Spoznajte s nami princípy vytvárania ideálneho tvaru obočia – tzv. architektúru obočia. Naučte sa s nami farbenie pomocou špeciálnej Bio Brow Henny, ktorá má väčšiu výdrž než klasické farby a zafarbí i pokožku. Naša lektorka kurzu Brow Master je preškolená od svetoznámej medzinárodnej školy Lash&Brow Academy.

Kurz zahŕňa

• farbenie obočia špeciálnou Bio Hennou na obočie (výdrž farby na koži dlhšia než klasické farby, efekt tetovania)
  • koloristika – pochopenie práce s farbami a miešanie farieb
  • ombré efekt farbenia obočia
  • architektúra obočia – dokonalé modelovanie, vymeriavanie podľa tvaru tváre i želania klientky
  • korekcie tváre pomocou úpravy a farbenia obočia
  • depilácia obočia pomocou šetrných voskov
  • aktuálne trendy v obočí
  • domáca starostlivosť o obočie

Pre  koho je  kurz určený:

Podľa živnostenského zákona môžu profesiu Brow Master vykonávat jedine kozmetičky. V niektorých lokalitách hygiena dovoľuje úpravu obočia vykonávať  i vizážistkám, riasovým stylistkam, kaderníčkam a ďalším príbuzným profesiám pokiaľ majú garanta na kozmetiku. Skutočnosť, či môžete vykonávať úpravu a farbenie obočia si, prosím, overte na príslušnom živnostenskom úrade a hygiene.

Mgr.Beáta Hudáková
mikroartsk@gmail.com