Implementing Secure Solutions with Virtual Private Networks

ALEF Distribution SK

V tomto školení sa účastníci podrobne zoznámia so spôsobmi zabezpečenia dát, ktoré prechádzajú sieťovou infraštruktúrou, pomocou implementácie VPN riešení postavenom na produktoch Cisco. Účastníci získajú skúsenosti s konfiguráciou site-to-site a Remote-Access VPN na ASA 5500X a Cisco IOS smerovačoch. Školenie obsahuje nové trendy v konfigurácii ako je FlexVPN, DMVPN, GETVPN, VTI na IOS smerovačoch a konfiguráciu SSL VPN a Dynamic Access Policy (DAP) na Cisco ASA zariadeniach. Účastníci budú schopní zabezpečiť komunikáciu v dátových sieťach a nastaviť detailnú politiku pre Site-to-site a Remote Access prístup. Kurz SVPN je súčasťou CCNP Security certifikácie.

• Popis rôznych VPN technológií a dôvodu ich nasadenia. Používané šifrovacie algoritmy a protokoly.
• Implementácia a troubleshooting Cisco site-to-site VPN riešení.
• Implementácia Cisco FlexVPN: point-to-point, hub-and-spoke a spoke-to-spoke IPsec VPN.
• Implementácia DMVPN
• Implementácia GETVPN
• Implementácia Cisco clientless SSL VPNs.
• Implementácia Cisco AnyConnect SSL a IPsec VPNs.
• Implementácia zabezpečenia vzdialeného prístupu s väzbou na Dynamic Access Policies (DAP).

Pre tých, ktorí pracujú s počítačmi a systémami Cisco Systems.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať