Implementing Cisco Enterprise Advanced Routing and Services

ALEF Distribution SK

Školenie je určené pre uchádzačov, ktorí potrebujú mať teoretické a praktické (konfiguračné) znalosti na implementáciu, konfiguráciu, správu a troubleshooting podnikových sietí využívajúcich IPv4 a IPv6 protokol. Tento kurz rozširuje znalosti získané v kurze Implementing and Operating Cisco Enterprise Network Core Technologies (ENCOR). Niektoré okruhy sú vo forme samoštúdia. Školenie je obsahom náhradou kurzu ROUTE.

• Konfigurácia, optimalizácia a troubleshooting EIGRP
• Konfigurácia, optimalizácia a troubleshooting OSPFv2 a OSPFv3
• Návrh, konfigurácia a troubleshooting redistribúcie a filtrácie smerovacích informácií
• Návrh, konfigurácia a troubleshooting výberu cesty využívajúcu Policy Based Routing a IP SLA
• Konfigurácia, optimalizácia a troubleshooting BGP, vrátane Multiprotocol BGP
• Zoznámenie sa s Multiprotocol Label Switching (MPLS) funkcionalitou vrátane MPLS VPN
• Návrh, konfigurácia a troubleshooting Cisco IOS DMVPN
• Konfigurácia a troubleshooting DHCP
• Zabezpečenie IPv6 na prístupovej sieti
• Troubleshooting bezpečnostných funkcionalít v Cisco IOS, vrátane Infrastructure security
• Troubleshooting sietí s využitím Cisco DNA Center Assurence

Pre tých, ktorí pracujú s počítačmi a systémami Cisco Systems.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať