Action mapping. Aby vaše kurzy mali hlavu a pätu

e-learnmedia, s.r.o.

Čo sa naučíte

Tvorba digitálneho kurzu začína ešte predtým, ako vytvoríte prvý slajd. Na školení sa naučíte pracovať s podkladmi pre e-learningový kurz a s metódou Action mapping. Zistíte, ako si správne určiť cieľ kurzu, ako vymyslieť relevantné aktivity/interakcie a ako podať všetky potrebné informácie.

Na školení si vyskúšate aplikovať Action mapping na konkrétnych príkladoch tak, aby ste ho hneď po odchode zo školenia vedeli použiť v praxi.

Ako si správne určiť biznisový cieľ

Čo by mali ľudia robiť a prečo to nerobia?

Je tréning riešením?

Relevantné aktivity vychádzajúce z bežného života

Informácie – ktoré, kde a kedy použiť?

Čo si potrebujete priniesť na školenie

Na školenie si nepotrebujete priniesť nič špeciálne. Môžete si však premyslieť konkrétnu tému/zadanie, s ktorými budete vedieť priamo pracovať. Ak nič také nemáte, nevadí – nejaké zadanie vám vymyslíme my.

Podujatie je určené:

Tvorcom e-learningových kurzov, instructional designerom, prípadne lektorom, ktorí by chceli vedieť viac o tom, akým spôsobom pripraviť podklady pre tvorbu online kurzu, ktorý dokáže ľudí niečo naučiť.

Poznámka k cene

Cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať