WEDDING & ANTI AGING make-up kurz

Want More s.r.o.

Svadobný make-up je najžiadanejší typ líčenia počas celého roka!

Každá nevestička chce byť vo svoj veľký deň dokonalá a mnohokrát je pod veľkým stresom, preto sa pozrieme na to, aké typy svadobného líčenia existujú podľa druhu nevesty, ako prebieha svadobné líčenie a skúška svadobného líčenia, ako komunikovať s klientou.

Pozrieme sa aj na to ako docieliť intenzívne farby, dokonalú a žiarivú pleť a hlavne trvácnosť líčenia.

Priblížime si techniky, ktorými zvládnete nalíčiť každého. A kedže očné linky sú základným know-how všetkých make-up artistov, budeme sa venovať aj očným linkám podľa tvaru oka, aby bola vaša nevesta dokonalá.

Nebude chýbať líčenie zrelšej a mladej pleti, s ktorými sa na návšteve u nevesty určite stretnete pri líčení svadobných mamičiek, či družičiek.​ S pribúdajúcim vekom sa totiž tvár mení. Výrazné črty (oči, obočie, pery) strácajú na intenzite a pribúda mnoho zmien v štruktúrach pleti. Dobrý vizážista by mal byť schopný zvýrazniť pozitívne črty a naopak negatívne potlačiť,  mal by tiež vedieť poradiť si s problémami akými sú pigmentové škvrny, hlboké vrásky pri zrelej, či akné pri mladej pleti a pod.

V prvej časti každého kurzu sa venujeme teoretickému výkladu, druhá časť kurzu je zameraná na prax. V závere kurzu sa vytvoria fotografie Vašej práce v spolupráci s profesionálnym fotografom a samozrejme backstage fotografie.

Absolventi kurzu si môžu rozšíriť svoje pôsobenie na oblasť svadieb s istotou spokojnosti svojich budúcich neviest.

• Typy make-upu pre nevestu

• Priebeh svadobné líčenia

• Skúška svadobného líčenia

• Dokonalá, rozžiarená pleť

• Intezívne farby

• Dokonalá linka

• 3/4 difúzne dymové líčenie

• 3/4 kontrastné dymové líčenie

• Pencil technique

• Trvácnosť líčenia

• Líčenie mladej pleti

• Líčenie zrelej pleti

• Aktuálne trendy

Tento kurz je určený pre ďalší rozvoj vedomostí a techník pre tých, ktorí sa chcú venovať osobnej klientele. Záujemcovia o tento kurz by mali mať základné znalosti líčenia.
Poznámka k cene

V cene kurzu sú zahrnuté učebné pomôcky a materiály (papiere, perá,...), spotrebný materiál (líčidlá, odličovacie prípravky, hygienické potreby...), v prípade potreby možnosť zapožičania sady štetcov, malé občerstvenie a pitný režim