Jazyková agentúra RESYL – BRAIN-friendly SCHOOL

Jazyková agentúra RESYL – Brain-friendly School pôsobí celoročne pre celú Slovenskú a Českú republiku od roku 1991. Od samého začiatku sa zaoberáme výukou cudzích jazykov. Hlavným krédom našej jazykovej agentúry je vysoká kvalita kurzov so spokojnými zákazníkmi.Pracovný tým tvoria skúsení a kvalifikovaní lektori. Referencie našich klientov + viac informácií o kurzoch nájdete na www.resyl.sk, www.resyl.cz. Intenzívnu výuku na Slovensku ponúkame vo výukovom stredisku v hoteli REPISKÁ, Demänovská dolina, Jasná, Nízké Tatry a v hoteli HAPPY STAR, Znojmo-Hnanice, kde máme špičkovo vybavené učebne s celým komfortným zázemím. Klienti z oboch krajín sa môžu hlásiť do výukového centra v SR i v ČR, kde je všetko prispôsobené jak slovenským tak českým klientom. Všetky výukové materiály sú k dispozícii o oboch jazykoch.

Hlavnou náplňou našej činnosti sú:

• TÝŽDENNÉ INTENZÍVNE KURZY ANGLIČTINY A NEMCINY v 4 úrovniach pokročilosti, cykly sú nadväzné, metóda AVGS. Rovnaké kurzy ponúkame aj vo víkendovej forme. Výuka prebieha celoročne pre širokú verejnosť aj firmy.

Rozšíriť znalosti si môžete v doplnkových špecialných intenzívnych kurzoch:

• ENGLISH FOR MANAGERS, OBCHODNA RUSTINA, NEMCINA 5-denný
  • KONVERZAČNÝ KURZ AJ, NJ, RJ 3-denný
  • FACE TO FACE – individuálny konverzačný program

Tieto kurzy vyučujú zahraniční lektori a sú určené len pre ucelené skupiny.

Ponúkame tiež rozširovaní znalostí v partnerských školách v Európe, USA a Kanade – AJ, NJ, ŠP, TAL, FR.

Pre firmy máme tri typy jazykového vzdelávania:

• OUTDOOR – výuka v našich pobytových intenzívnych kurzoch
  • INDOOR – lektori vyučujú priamo vo firme
  • KOMBINOVANY – spojenie outdooor a indoor + štúdium v zahraničí

Doplnková činnosť našej jazykovej agentúry:

• preklady-tlmočenie-Au-pair programy s výukou jazykov

NESKÚŠA SA, NEBIBĽUJE, A PREDSA TO IDE… Systém výuky BRAIN-friendly SCHOOL je moderný spôsob výuky jazykov, ktorý rešpektuje prirodzené funkcie mozgu, a tým niekoľkonásobne zrýchľuje celý učebný proces. Metóda AVGS (Audio-Vizuálna-Globálno-Štrukturálna) venuje veľkú pozornosť udržaniu optimálneho stavu mysle a má preukázateľné psychorelaxačné účinky, čo sa rovná lepšej efektivite učenia. Rešpektujeme všetky pamäťové typy a ich kombinácie, preto prezentujeme učivo mnohotvárnym spôsobom. V našich intenzívnych jazykových kurzoch nie ste konfrontovaní so suchými gramatickými pravidlami, ktoré sa musíte naučiť naspamäť a potom ich používať v nudných cvičeniach. S cudzím jazykom sa sblížite priamou cestou. Význam slov sa naučíte vo vete, v kontexte priebehu, živým zábavným spôsobom. Vychádza sa teda z celku, z ktorého sa postupne vyberajú a precvičujú dôležité gramatické javy. Gramatika je spracovaná systematickým spôsobom, previazane s textom. Počas kurzu získate toľko citu pre jazyk a osvojíte si toľko slovíčok, že čoskoro môžete začať tvoriť vlastné vety. Každým dňom sa bude Vaše majstrovstvo zvyšovať. V cudzine alebo v kontakte s cudzincami spoznáte ďalšiu silnú stránku tohto spôsobu výuky. Učíte sa totiž hovorový jazyk, ktorý je orientovaný na typické každodenné situácie, a preto sa môžete okamžite zapojiť do rozhovoru. A čo je dôležité, budete rozumieť, pretože sa učíte počúvaním! Jeden stupeň jazyka celkovo znamená mesačný program, tzn. týždeň intenzívnej výuky s lektorom a nasledujúce 3 týždne práce doma. Môžeme zaručiť, že poslucháč celý rozsah učiva počas týždňa zvládne na 100% pasívne a na 50 – 80% aj aktívne. Ale aby bol celý proces zvládnutý naozaj celkovo, tzn., že poslucháč nielen rozumie, hovorí, ale aj dobre chápe a dokáže používať gramatické pravidlá, musí byť celý proces ukončený doma. K tomu dostane popri učebných pomôckach presný program na domáce štúdium, ktoré je veľmi nenáročné na čas. Jednotlivé kroky celého programu sú systematicky previazané a ich logika sa naplno prejaví až po ich celkovom spracovaní. Po uplynutí niekoľkých týždňov sa k nám väčšina poslucháčov vracia do vyššieho stupňa. Týmto spôsobom výuky je možné dosiahnuť počas niekoľkých mesiacov dosť vysokého stupňa znalosti cudzieho jazyka. Mnoho našich klientov (dnes už tisíce) u nás vyštudovalo nielen jeden, ale viacej jazykov a mnohí tiež pokračovali alebo pokračujú v špeciálnch kurzoch alebo v štúdiu v cudzine, čo je pre nadväznosť na naše kurzy priam ideálne. Adresné referencie našich absolventov nájdete na www.resyl.sk, www.resyl.cz.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín