Školenie SCC16 pre operatívnych pracovníkov

MG, training & consulting, s.r.o.

Školenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany životného prostredia pre operatívnych pracovníkov podľa dokumentu A16 CERTIFIKOVANEJ BEZPEČNOSTI DODÁVATEĽOV.

Predpísaná doba školenia je 2 dni. V prípade, že sú pracovníci veľmi dobre pripravení v oblasti BOZP/PO/ŽP je možné školenie skoncentrovať na 1 deň.

1. Prezentácia a školenie k nasledujúcim kapitolám predpísaným dokumentom A16:

A.Zákonné požiadavky;B. Posúdenie nebezpečenstva a rizík; C. Príčiny úrazu, prevencia úrazu a hlásenie úrazu; D. Bezpečné správanie; E. Podniková organizácia; F. Nariadenia o pracovnej činnosti a pracovnom mieste; G. Opatrenia v havarijných prípadoch; H. Nebezpečné látky; I. Ochrana pred požiarom a výbuchom; J. Pracovné prostriedky; K. Pracovné postupy; L. Elektrina a žiarenie; M Usporiadanie pracoviska; N. Osobné ochranné prostriedky.

2. Diskusia

3. Písomný test

4. Ukončenie školenia

5. Vystavenie a dodanie osvedčenia úspešným účastníkom školenia.

Operatívni pracovníci  dodávateľov pre zákazníkov pôsobiacich v ropnom a petrochemickom priemysle.

Na Slovensku aktuálne potrebujú takéto školenie pracovníci dodávateľov pre spoločnosť Slovnaft, a.s.

Certifikát Osvedčenie o absolvovaní školenia je platné na 10. rokov a je vydané na meno účastníka školenia. Poznámka k cene

V cene je zahrnuté: školenie, obed, občerstvenie, vydanie certifikátu.

mgtc@mgtc.sk