Prínos tréningu:

• Priamo na počítači vytvoríte/vylepšíte profil firmy aj Váš osobný profil, aby ste si pritiahli kandidátov aj biznis príležitosti
  • Naučíte sa, ako vyhľadávať kanditátov a tvoriť si databázu
  • Dozviete sa, ako automatizovať vyhľadávanie a kopec ďalších užitočných informácií ako využiť LinkedIn zadarmo
  • Ako nájdete kľúčových ľudí, či už ste obchodník, manažér, majiteľ firmy alebo personalista.

Prečo LinkedIn? LinkedIn je najznámejšia a najväčšia profesionálna sociálna sieť s viac ako 450 miliónmi používateľov. Svojim zložením a zameraním je predovšetkým atraktívna pre B2B marketing a headhunting.

Čo sa naučíte?

• Zmeny dizajnu aj funkcionality, ktoré nastali od tohto roku
  • Ako si vytvoriť pútavý profil (osobný aj firemný), aby Vám uchádzači prišli sami
  • Ako vyhľadávať kandidátov na LinkedIn bez plateného účtu
  • Ako oslovovať kandidátov na LinkedIn
  • Ako efektívne využívať LinkedIn ako nástroj
  • Overovanie si dôveryhodnosti kandidátov
  • Ako využívať osobný profil, company profil a skupiny (groups) na pritiahnutie kandidátov
  • Etiketa networkovania na LinkedIn
  • Nástroje na automatizáciu a lepšiu správu účtov

Čo hovoria ľudia, ktorí už školenie absolvovali?
„Páčilo sa mi celé školenie, veľmi praktické, veľké množstvo užitočných a využiteľných informácií.“ – Mgr. Viera Jurická, Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.

„Veľmi sa mi páčil prístup školiteľky, podané informácie aj praktickou formou, priestor na otázky a odpovede. Odporúčam!“ – Ing. Lenka Lefflerová, KPMG Slovensko spol. s r.o.

HR manažéri, obchodní manažéri a predajcovia, recruiteri, podnikatelia.

manni@mvacademy.sk