Microsoft Outlook I - e-mail

KVT vzdelávanie s.r.o.

Microsoft Outlook je aplikácia z balíka Microsoft Office. Je to e-mailový klient a manažér pre elektronickú poštu a osobné informácie, ktoré potrebujete k práci. Slúži prevažne na prácu s elektronickou poštou, ale pomôže aj pri správe všetkých denne používaných informácií pre riadenie a organizáciu, ktoré sú prehľadne uložené a kategorizované na jedno mieste. Všetko v jednom: od e-mailu a kalendára až po kontakty, zoznam úloh a bežné poznámky. V tejto aplikácii veľmi jednoducho napíšete ľubovoľnú správu, ktorú môžete upravovať podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Okrem písania správ poskytuje táto aplikácia nástroje, ktoré pomôžu pri manažovaní každodennej práce a informácií.

Správy

• vytváranie a odpovedanie na emaily a krátke správy
  • vkladanie prílohy do správ
  • vytváranie a úprava podpisu pre správy
  • úprava nastavení emailovej správy a doručenia
  • vytváranie a úprava kontaktov
  • akceptovanie, odmietnutie a delegovanie úloh

Plánovanie

• vytváranie a úprava pripomienok, stretnutí a akcií
  • aktualizovanie, zrušenie a odpovedanie na požiadavky na stretnutia
  • prispôsobenie nastavení kalendára
  • vytváranie, úprava a priradenie úloh

Organizovanie

• vytváranie a úprava distribučných zoznamov
  • odkazovanie kontaktov na iné položky
  • vytváranie a úprava poznámok
  • organizovanie položiek
  • organizovanie položiek prostredníctvom zložiek
  • vyhľadávanie položiek
  • uloženie položiek v rôznych formátoch
  • priradenie položiek do kategórií
  • náhľad a tlač položiek

Absolvent bude schopný pracovať s elektronickou poštou v rámci internetu aj intranetu (vnútornej siete spoločnosti). Naučí sa, ako si má nastaviť svoje e-mailové konto tak, aby bol schopný prijímať elektronickú poštu – správu. Naučí sa napísať správu a túto následne niekomu odoslať. Bude vedieť pripojiť prílohu k správe vo forme dokumentu alebo obrázku. Naučí sa pracovať so základnými funkciami implementovaných nástrojov: kalendár, kontakty, úlohy, poznámky, denník a akcie.

Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu

Mgr. Tomáš Puskás, Matej Bilík - prosím pri Vašom záujme o školenia sa dopytujte na uvedené kontaktné osoby.
kvt@kvt.sk