Adobe Flash je aplikácia, ktorá je profesionálnym štandardom pre vytváranie webových stránok a aplikácií. Používa sa na vytváranie rôznej dynamickej alebo statickej grafiky, internetových banerov, prezentácií a animácií. Či už chcete vytvárať animované logá, navigačné panely, dlhé animácie, celé webové stránky používajúce Adobe Flash alebo webové aplikácie zistíte, že Adobe Flash je schopným a flexibilným prostriedkom, ideálnym pre využitie vašej kreativity. Vytvorená grafika sa dá použiť ako doplnok web stránok, alebo ako prezentačný materiál. Adobe Flash dokáže využiť špeciálny jazyk s názvom ActionScript pri definovaní rôznych akcií pri vytváraní animácií. Adobe Flash a nástroje, ktoré obsahuje, dokážu plne pokryť požiadavky a nároky, ktoré vyplývajú z vašich potrieb a predstáv. Na kurze sa oboznámite s tvorbou webovej grafiky, internetových reklamných banerov, animovaných lôg. Dozviete sa ako sa vytvárajú jednoduché animácie a oboznámite sa so základmi ActionScriptu.

• popis pracovného prostredia programu
  • charakteristika vektorovej grafiky
  • práca s kresliacimi nástrojmi
  • nastavenia nástrojov
  • použitie vrstiev a scén
  • používanie symbolov
  • práca s časovou osou
  • vytváranie animácií
    • motion
    • shape
    • twen
  • základy ActionScriptu
  • pridávanie interaktivity
  • možnosti publikovania flashových animácií

Kurz je určený grafikom a tvorcom www stránok.

Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu

Mgr. Tomáš Puskás, Matej Bilík - prosím pri Vašom záujme o školenia sa dopytujte na uvedené kontaktné osoby.
kvt@kvt.sk