Pavel Vantuch - PALCOM

PALCOM Vám prináša odborné školenia kde vás naučíme všetky potrebné techniky a postupy, aby ste dosiahli profesionálne výsledky. Bez ohľadu na vaše skúsenosti, naše školenia sú prispôsobené pre začiatočníkov aj pokročilých, a umožnia vám rozšíriť vaše schopnosti a získať nové znalosti. Tešíme sa na spoluprácu s vami a pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele.

V rámci školenia firma poskytuje informácie ohľadne technických parametrov, použití, optimálnej voľbe, atd.. Autorizovaným predajcom, ktorí prešli našim školením, ponúkame , technické a ďalšie konzultácie ohľadom riešenia ponúk, prípadne priamu podporu pri spracovaní náročných ponúk pre významné zákazky. Klientov, ktorí nás oslovia priamo alebo online.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín