Edutica s. r. o.

Edutica

facilitácia - komunikácia - vzdelávanie

Už viac ako 20 rokov sa prakticky zaoberáme facilitáciou, komunikáciou a manažmentom. Pomáhame organizáciám, tímom aj jednotlivcom so vzdelávaním, poradenstvom a mnohými zákazkovými službami.

Veríme, že ľudia v organizáciách môžu dosiahnuť svoj plný potenciál. Chceme, aby mohli ukázať svoje silné stránky, byť motivovaní, inovatívni a nezávislí. Na tento účel je dôležitá účinná spolupráca, ktorá závisí od spôsobu, akým medzi sebou komunikujú.

Preto sa zameriavame na facilitáciu – spôsob komunikácie k efektivite, porozumeniu a lepšej spolupráci.

V čom sme iní

Garantujeme, že nami dodávané služby vždy dosiahnu očakávaný cieľ a zároveň vás zabavia. Prinášame nové prístupy k vzdelávaniu a učíme to, s čím máme sami skúsenosti a čo naozaj funguje.

Kľúčovými princípmi sú pre nás zážitkové reflexívne učenie, interaktivita a partnerský prístup. Využívame veľké množstvo aktivít a reflexií a zásadne sa vyhýbame frontálnemu prednášaniu teórie bez jasného prenosu do praxe.

Naše hlavné témy

• Komplexné facilitačné školenie

• Komplexný základ pre uľahčenie

• Uľahčenie online schôdzí