Ázijské Info Centrum - Jazyková škola

OZNAM: AIC pokračuje vo vzdelávaní aj počas pandémie. Viac info na našom webe alebo telefonicky 0948245601

Oblasť vzdelávania je pre Asia Info jeden z nosných pilierov existencie. AIC Jazyková škola sa teší množstvu frekventantov v rôznych kútoch Slovenska, ktorí dlhodobo oceňujú profesionalitu, zmysel pre technologický pokrok či priateľskú atmosféru u nás. Vďaka Vašej dôvere dnes patríme medzi najväčšie inštitúty svojho druhu v strednej Európe – Jazykové kurzy Japončna, Čínština, Kórejčina etc., ktorú sme začali vyučovať ako prví. Značka AIC zaručuje študentom kontinuitu, možnosť výberu s časovou flexibilitou, aj cenovú dostupnosť pri zachovaní tej najvyššej kvality výuky.

Prirodzeným follow-up našich aktivít je vyhľadávanie možností pre uplatnenie vedomostí našich študentov a členov komunity v praxi, vytáranie príležitostí zúročiť svoj potenciál, robiť to čo Vás aj nás baví!