pbkon s. r. o.

Sme provýkonovo orientovaná poradenská a vzdelávacia firma. Od roku 2013.

Veríme, že vieme našim klientom priniesť pridanú hodnotu v zmene výsledkov manažérov a obchodného tímu. Výkonnosť predajcov sa dá dlhodobo zvyšovať.

 Naše služby:

Školenia, kurzy, tréningy

U Vás vo Vašej firme alebo ako otvorené kurzy realizované v našich priestoroch. Kurzy sú určené pre Vedúcich tímov / Pracovníkov zaoberajúcich sa náborom / Vedúcich obchodných tímov / Manažérov s kompetenciou povyšovať prac. na manažérske pozície / Pracovníkov zaoberajúcich sa riadením obchodu alebo obchodníkov / Adeptov na vedúcich tímov / Pracovníkov "čerstvo" na manažérskej pozícií / Pre ľudí, ktorí chcú urobiť kariéru :) / Pre ľudí, ktorí chcú uspieť na viacerých pohovoroch :)

Projekty

Špecializujeme sa na dodanie merateľnej zmeny vo výkonových ukazovateľoch. Dodávame zmenu. Zmenu toho čo Vás trápi. Máme skúsenosti s vytvorením prostredia pre rast predajnej výkonnosti. Najčastejšie požadovaným výsledkom realizovaného projektu je rast predaja (celej siete alebo "na pracovníka"). Individuálne pripravíme riešenie zamerané na výsledok, alebo iný ukazovateľ, ktorý požadujete.

Kariérny rozvoj

Dlhodobé programy so zameraním na kariérny postup a rozvoj kariérnych predpokladov. Ste ambiciózny? Máte kariérne plány? Realizujeme dlhodobé programy so zameraním na kariérny postup a rozvoj kariérnych predpokladov. Vyberiete si buď individuálny prístup (iba Vy) alebo riešenia pre tímy (či už talentovaných adeptov na postup, alebo nových manažérov). V rámci kariérneho rastu Vám radi postavíme riešenie na mieru.

Trainee program SK

Špecializujeme sa na obchodnícke pozície. Radi sa postaráme o zvýšenie počtu uchádzačov na Vašich pohovoroch. Pripravili a umiestnili sme na trhu viac ako 500 obchodníkov za posledných 5 rokov (vo veľkej miere v Bratislave). Adeptov nájdeme, pripravíme na pohovor a venujeme sa im po prijatí do zamestnania, aby dobre zvládli adaptáciu v novom zamestnaní a mali perspektívu vo vybranej pozícií uspieť. Považujeme sa za najúspešnejšiu firmu v tejto oblasti na lokálnom trhu. Radi sa postaráme o zvýšenie počtu uchádzačov na vašich pohovoroch a s tým spojený rast kvality vybraných adeptov.Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín