Akadémia pozitívneho života

Ponúkame vzdelávanie šité na mieru a verejné školenia pre firmy aj jednotlivcov.

• Pozitívne myslenie a vplyv na kvalitu prácu a

života

• Firemná kultúra
  • Budovanie pozitívnych vzťahov na pracovisku
  • Medzigeneračné rozdiely na pracovisku
  • Motivácia
  • Empatia v riadení a komunikácií
  • Kreatívne vedenie
  • Zvládanie konfliktov
  • Relaxačné a dychové cvičenia
  • Mindfulness
  • Ako zvýšiť sebavedomie
  • Sebapoznanie a sebahodnota
  • Vplyv pozitívneho myslenia na zdravie
  • Zvládanie stresu a práca s emóciami
  • Energetické cvičenia na každý deň

Akadémia pozitívneho života prináša kvalitné školenia a kurzy, ktoré Vám pomôžu pri budovaní firemnej kultúry a pozitívnych vzťahov na pracovisku, v podnikaní, v riadení, ako aj každodennom osobnom živote.

Cieľom Akadémie pozitívneho života je hľadať svoj zmysel života, zlepšiť kvalitu života a vzťahy so svojim okolím, či už v práci alebo osobnom živote a zvládať stresové situácie.

Úspech v práci, v zamestnaní aj v súkromnom živote závisí od toho, aký máme životný postoj, ako kráčame vpred a ako sa dokážeme tešiť zo života. Život je vždy výsledkom našich myšlienok a nášho postoja k nemu. Naši lektori sú certifikovaní alebo akreditovaní lektori a kouči, ktorých cieľom je pomáhať ľuďom ku krajšiemu životu.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín