Barocc Communication Group, s. r. o.

Sme slovenská vzdelávacia a konzultačná spoločnosť. Pôsobíme od roku 2008 a naše služby využívajú najmä stredne veľké spoločnosti. Presadzujeme individuálny prístup k potrebám našich klientov.

Využívame moderné postupy a technológie. Disponujeme medzinárodnými skúsenosťami a dokonalou znalosťou potrieb domáceho prostredia. Účastníci hodnotia naše služby dlhodobým ratingom spokojnosti 96%.

Realizujeme špičkové manažérske školenia, rozvojové riešenia, motivačné programy, hodnotiace pohovory, teambuildingy a konzultácie pre firemných aj individuálnych klientov.

Každé školenie vytvárame spojením našich skúseností a individuálnych potrieb klienta. Naše služby sú dynamické, interaktívne, neformálne a v absolútnej miere zamerané na reálne využitie v praxi.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín