BPM Consulting, s.r.o.

• Implementácia riešení v oblastiach procesného riadenia, sledovania a riadenia nákladov podľa činností, vrátane ich optimalizácie a strategického riadenia a hodnotenia výkonnosti (Balanced Scorecard)orga­nizácií.
  • Manažérske poradenstvo v oblastiach riadenia a optimalizácie nákladov,
  • Informačná podpora procesov – píprava zákazníkov na zavádzanie nových informačných systémov (cieľové koncepty implementácie informačných systémov – Business Blueprints)
  • Vzdelávanie (akreditovanými školeniami) v oblastiach svojho pôsobenia,
  • Výskum a vývoj v oblasti manažmentu („OSVEDČENIE O SPÔSOBILOSTI vykonávať výskum a vývoj“, udelené Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR v roku 2010), ,
  • Príprava a realizácie projektov v rámci 6. a neskôr 7. rámcového programu EÚ pre vedu a techniku a projektov, financovaných zo štrukturálnych a iných fondov v SR.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín