LinkedInstrategie.sk (EXACT RECRUITMENT spol. s r.o.)

LinkedIn sme objavili pred viac ako 14 rokmi. Prihlásených bolo iba pár zvedavcov z radov slovenských užívateľov, testovali sme ho a hádali, čo táto novinka prinesie. Klienti nás začali žiadať o pomoc pri naštartovaní ich LinkedIn aktivít a postupne sa z LI consultingu stal náš core biznis.

Dnes máme roky praxe a za sebou LinkedIn projekty pre korporácie, malých podnikateľov aj neziskovky. Budovali sme LinkedIn lovebrandy pre značky ako Lidl, VÚB, dm drogerie markt, Goodrequest a iné.

LinkedIn má približne 700 tisíc unikátnych slovenských používateľov a sme hrdé na to, že sme ako prvé na trh priniesli najnovšie LinkedIn informácie a novinky prostredníctvom našich prednášok, workshopov a implementačných LinkedIn stratégií. S témou efektívneho využitia LinkedInu sme vyškolili viac ako 5000 profesionálov a zároveň organizujeme najväčší LinkedIn event na Slovensku.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín