NICOM, a.s.

Společnost NICOM, a. s., (www.nicom.cz), je vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firem Microsoft, Autodesk, Corel a Adobe, jejímž cílem je poskytování vzdělávacích služeb v oblasti informačních technologií. NICOM nabízí také kurzy fotografování po začátečníky i pokročilé pod vedením profesionálních fotografů. NICOM je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, což ji opravňuje pořádat rekvalifikační kurzy, a to nejen v oblasti počítačové, ale např. i v kurzech pro začínající účetní. Společnost NICOM je testovacím střediskem ECDL, kde je možno získat mezinárodně platné certifikáty v oboru IT. Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti jsou zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb již více než 17 let. V oblasti školení společnost NICOM uskutečnila celou řadu projektů pro významné firmy, společnosti a instituce (Česká spořitelna, Komerční banka, Ministerstvo financí, Úřady práce, POLDI Hütte, Telefonica O2, Povltavské mlékárny, aj.,…).
Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky jsou v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám společnost NICOM realizuje nabízené kurzy po celé České republice.