Akademika, s.r.o.

Naša spoločnosť sa primárne zaoberá SEO optimalizáciou a internetovou reklamou, ktorá je presne cielená, efektívna, v porovnaní s inými formami lacná a ľahko merateľná. V rámci zabezpečenia komplexnosti služieb realizujeme aj školenia zamerané na internetovú reklamu, optimalizáciu pre vyhľadávače alebo skrátene SEO optimalizáciu, PPC reklamu ako aj školenia výpočtovej techniky.

Pre našich klientov zvyšujeme návštevnosť ich web stránok:

• SEO optimalizáciou web stránok tak aby sa tieto stránky vo vyhľadávačoch ako je Google umiestňovali na popredných priečkach pre vybrané kľúčové slová.
  • Navrhujeme a optimalizujeme PPC reklamu a PPC kampane tak aby naši klienti za každý klik na ich reklamu platili čo najmenej.

Pre tých čo chcú lepšie porozumieť internetovej reklame, ako funguje a ako ju najlepšie využiť, prípadne by chceli realizovať SEO optimalizáciu svojpomocne odporúčame absolvovať naše školenia v oblasti SEO a PPC reklamy.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín