BERLITZ SLOVAKIA s.r.o.

ZAPOJTE SA DO SVETA BERLITZ

Chcete sa naučiť cudzí jazyk alebo sa v ňom zdokonaliť? Hľadáte spôsob, ako zlepšiť jazykové schopnosti zamestnancov a manažérov firmy? Chcete, aby sa vaše deti učili komunikovať v cudzej reči hravou a kreatívnou formou? Na centrum vzdelávania Berlitz sa vďaka 140-ročnej tradícii a skúsenostiam môžete vždy spoľahnúť.

Berlitz metóda® je ten najefektívnejší spôsob, ako sa naučiť hovoriť a písať v cudzom jazyku za pár týždňov alebo mesiacov. Naše jazykové centrum ponúka intenzívne aj polointenzívne kurzy prispôsobené vašim požiadavkám. Lektori za vami prídu domov, do práce alebo môže výučba prebiehať v priestoroch Berlitz Bratislava.

Jazyky: angličtina, nemčina, francúzština, ruština, španielčina, taliančina a iné

Zahraniční alebo “native” lektori majú výborné jazykové schopnosti, bohaté skúsenosti a sú špeciálne vyškolení pre vyučovanie Berlitz metódou®.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín