Prístrojová pedikúra

Centrum pedikúry, s.r.o.

Kurz je určený pre pedikérov, ktorí už pracujú v oblasti pedikúry a majú záujem rozšíriť si svoje vedomosti o ošetrenie nôh prístrojom a tak poskytnúť zákazníkovi nové možnosti na ošetrenie nôh a zvýšiť komfort ošetrenia. Absolvent ovláda všetky hygienické špecifiká tohto druhu pedikúry. Kurz je rozdelený na 2 základné časti: teória a prax. V teoretickej príprave sa venujeme hygienickým predpisom prístrojovej pedikúry, zloženiu prístroja, jeho čisteniu a jednotlivým frézkam s ktorými môžeme pracovať. Teoretická príprava na prácu s prístrojom začína video ukážkou a následne ukážkou prístrojovej pedikúry. Teoretická príprava zaberá 1 vyučovací deň. Praktická výuka prebieha nasledujúce 2 dni kurzu. Maximálny počet frekventantov na kurze je obmedzený počtom plne vybavených pracovísk. Máme k dispozícií 7 pracovísk. Frekventant počas celých 2 vyučovacích dní pracuje. Modelov na prácu zabezpečuje naša organizácia v plnej miere. Absolvovanie doškoľovacieho kurzu nebude predpokladom na získanie živnostenského oprávnenia. Frekventant si na školenie so sebou prinesie pero, dioptrické okuliare (ak ich k práci potrebuje), pracovné oblečenie (tričko, nohavice, ponožky a prezuvky). Ochranné pracovné pomôcky každý frekventant dostane, tj. rukavice, jenorazovú rúšku.

Všetky pracovné pomôcky frekventant dostane k dispozícií na kurze, tj. frézky, sondy, štipky, tácky na pomôcky, sterilizátor, dezinfekčná vaňa, prístroj na pedikúru, kreslo, pracovná stolička, skrinka a lampa pre priame osvetlenie pracoviska.

Rozsah vzdelávacích aktivít

Celkový rozsah kurzu: 30 hodín

1. teoretická časť

Hygiena a epidemiológia 4 Technické možnosti prístroja na med. 3

1. praktická časť

Odborná prax – oboznámenie sa s prístrojom a nástrojmi 6
- čistenie a starostlivosť o prístroj 5
- ošetrenie nôh prístrojom 12

Pedikéri a pedikérky.

Rozšírenie pedikérskych vedomostí

pre prihlásenie sa na kurz, prosím vyplňte prihlášku na www.cmp.sk .

Certifikát Certifikát Poznámka k cene

Pracovný materiál a pomôcky sú v cene. Modelov na prax zabezpečujeme.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať