Interný audítor EMS (ISO 14001:2004)

Lloyd's Register Quality Assurance Limited

Na kurze získate potrebné kompetencie a znalosti, ktoré potrebujete na vykonávanie interného auditu EMS v zmysle požiadaviek ISO 14001:2004.

Environmentálne aspekty a vplyvy (činností, služieb a výrobkov)

Požiadavky na systém environmentálneho manažérstva

Plánovanie a vykonávanie auditov (ISO 19011:2011)

Previazanosť noriem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001

Určovanie miery plnenia požiadaviek (zhoda, nezhoda, príležitosť na zlepšenie, odchýlky)

Kurz je určený pracovníkom, ktorí sa pripravujú na vykonávanie interného auditu EMS podľa ISO 14001:2004.

Certifikát Úspešným absolventom kurzu je vystavený Certifikát LRQA potvrdzjúci absolvovanie školenia a vykonanie záverečnej skúšky. Platnosť certifikátu nie je časovo obmedzená. Poznámka k cene

Cena 7.840,--Kč bez DPH (Cena kurzů u slovenských klientů bude převedena na EUR dle aktuálního kurzovního lístku ČNB ke dni začátku konání kurzu). V ceně je zahrnuto: studijní materiály bez norem, občerstvení, oběd a osvědčení pro absolventy.