Základy účtovníctva - ZADARMO!

Agentúra JASPIS s.r.o.

Ste úplný začiatočník a účtovníctvo je pre vás veľké sústo? Príďte k nám na kurz Základy účtovníctva úplne zadarmo. Presvedčíme aj vás, že účtovať sa naučí každý.

Základy účtovníctva sú užitočným úvodom, ak sa chystáte na kurz Jednoduchého alebo Podvojného účtovníctva.

Kurz je bezplatný a nevyžadujeme žiadne poplatky (napr. za skriptá a podobne). Účasť na kurze tiež nie je podmienená prihlásením sa na iné platené kurzy.

Chystáte sa k nám na kurz Jednoduché alebo Podvojné účtovníctvo? Ak máte strach, že sa v záplave nových informácii stratíte, kurz Základy účtovníctva je praktický odrazový mostík k ďalším školeniam.

Uvažujete, či si zvoliť účtovníctvo ako svoje budúce smerovanie? Na kurze sa zoznámite s úplnými základmi, ktoré neskôr môžete rozvíjať na ďalších kurzoch.

Naši lektori vám vysvetlia základné pravidlá účtovania, vystavovania účtovných dokladov a všetko spoja s príkladmi z praxe.

Vo vybraných mestách je zabezpečené bezplatné občerstvenie (káva a čaj).

Rozsah kurzu
5 vyučovacích hodín

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Ing. Nela Smandrová
+421 2/554 225 88