Vizuálna metóda stupeň 2- VT2

ATG Slovakia s.r.o.

Kvalifikácia v oblasti NDT podľa EN 473 a EN ISO 9712 Vizuálna metóda – Zahŕňa vyhľadanie a posúdenie kvalitatívnych znakov výrobkov ľudským okom, výhodou tejto metódy je skutočnosť, že sa informácie o vadách materiálov a výrobkov získavajú bezprostredne a nie je potrebná interpretácia ich indikácií, ako je to pri ostatných metódach ( MT, UT, ET, PT, RT ).

Vizuálna kontrola ak sa jedná o priamu kontrolu je jedna z najlacnejších metód a pri správnom vykonávaní môže vyradiť výrobky, ktoré sú inak bežne zaslané na iné, finančne náročnejšie NDT kontroly.

Kurz je určený pracovníkom kontrol ( NDT, vstupná kontrola, výstupná kontrola), technická inšpekcia …

Certifikát Po absolvovaní kurzu absolvent dostane potvrdenie o absolvovani školenia, ktoré je potrebné ku skúške v certifikačnom orgáne. Poznámka k cene

pri poskytnutí min. 4 účastníkov je možná realizácia kurzu u klienta

Ing. Martina Ježová, Barbora Ščasná