Odmeňovanie niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme po zmenách od 1. januára 2019 a od 1. septembra 2019

Verlag Dashöfer, s.r.o.

Cieľom seminára je poskytnúť účastníkom komplexný prehľad o odmeňovaní zamestnancov najmä s dôrazom na posledné zmeny, s prezentovaním konkrétnych príkladov z praxe so zameraním na problematické okruhy otázok a navrhovanými zmenami. S účastníkmi školenia budú zdieľané konkrétne skúsenosti z praxe pri riešení otázok z uplatňovania zákona. Účastníkom bude poskytnutá praktická pomoc pri riešení otázok a problémov týkajúcich sa ich správneho riešenia. Získané vedomosti môžete využiť pri uplatňovaní odmeňovania v rámci problematiky riadenia ľudských zdrojov. Seminár je vedený formou workshopu s diskusiou a príkladmi z praxe.

Na školení získate komplexný prehľad o aktuálnej úprave zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme s cieľom jej správnej aplikácie v praxi a riešenia konkrétnych príkladov so zameraním na problematické okruhy.

Predmet, rozsah a dôvody zmien odmeňovania zamestnancov

• subjekty, na ktoré sa zákon vzťahuje
  • finančné podhodnotenie, roztrieštenosť a obmedzenia

Najvýznamnejšie zmeny s dopadom na aplikačnú prax