Bezpečnostný technik - aktualizačná odborná príprava

VZDELÁVANIE Košice s.r.o.

• S rýchlymi zmenami v pracovných procesoch a podmienkach vo výrobe a službách sa menia aj legislatívne požiadavky. S tým je spojená aj zmena obsahu požiadaviek na bezpečnostných technikov. Je dôležité vedieť zaviesť a garantovať BOZP v spoločnosti podľa aktuálnych aspektov. Na to je nevyhnutné pravidelné a odborné ďalšie vzdelávanie, ako aj výmena skúseností.

Čo je obsahom aktualizačnej odbornej prípravy?

• obsah odbornej prípravy upravuje  príloha č. 2 k vyhláške č. 356/2007 Z. z.
  • výmenná poznatkov z odbornej praxe

Aká je platnosť osvedčenia?

• fyzická osoba, ktorá má osvedčenie bezpečnostného technika povinná absolvovať aktualizačnú odbornú prípravu do piatich rokov odo dňa vydania osvedčenia  alebo ukončenia predchádzajúcej aktualizačnej odbornej prípravy.

Prečo absolvovať odbornú prípravu v spoločnosti VZDELÁVANIE Košice?
  • učte sa od najlepších... odbornou prípravou Vás budú sprevádzať erudovaní lektori, ktorí majú vynikajúce odborné znalosti a dlhoročné praktické skúsenosti vo svojich odboroch.
  • záleží nám na spokojnosti našich absolventov, k práci pristupujeme profesionálne, ľudský prístup je pre nás samozrejmosťou.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli absolvovať aktualizačnú odbornú prípravu Bezpečnostných technikov v našej spoločnosti.

Tešíme sa na Vás!

Certifikát potvrdenie o absolvovaní aktualizačnej odbornej prípravy