Tipy a tréning pre Teba, či Tvojho personalistu

Consultare, a. s.

Naučím Ťa, ako a kde hľadať tých „správnych“ zamestnancov  Učila som sa od svetových lídrov v oblasti predaja a vedenia ľudí, Tonyho Robbinsa a Briana Tracyho, a tieto skúsenosti mi priniesli výsledky nielen v pracovnom, ale aj súkromnom živote.  Zavolaj mi ešte pred objednaním kurzu a presvedč sa, že si vyberáš svojho školiteľa správne, ako kedysi ja.

Teória a praktické cvičenie na mieru

Odovzdám Ti 15 ročné skúsenosti, ako zaujímavo napísať inzerciu, aby pritiahla ľudí, ktorých potrebuješ. Naučím Ťa efektívne využívať čas spojený s náborom a ako počas pohovoru klásť správne otázky, aby si rozpoznal momentálnu motiváciu uchádzača. Ukážem Ti ako ďalej pracovať so zamestnancami tak, aby svoj potenciál chceli využiť na maximum.

• Ako písať inzerciu, ktorá pritiahne zaujímavých ľudí
  • Ako „oddeliť zrno od pliev“
  • Sila správne položených otázok
  • Ako získať zamestnanca, ktorý má skutočne potenciál
  • Ako motivačne nastaviť odmeny i sankcie, využitím metódy „Ukáž – Vysvetli – Vyžaduj“

Ďalej ponúkam "21 dňový support". To znamená, že po absolvovaní školenia máš možnosť nasledujúcich 21 dní, počas ktorých sa upevňuje návyk, využiť support vo forme rád a spätnej väzby.

Niečo viac o mne a o tom ako pracujem nájdeš tu:

Personalisti, majitelia spoločností a všetci, čo chcú nájsť kvalitných zamestnancov a spolupracovníkov.

Poznámka k cene

cena platí pri rezervácii do 31.8.2019