Vnútorná motivácia v dúhovom spektre (ako ju spoznať a podporovať)

MEGA Education s.r.o.

• Cieľom jednodňového workshopu je získať poznatky o našej vnútornej motivácii, ktorá vychádza z našich silných stránok.
  • Poznanie a pochopenie motívov ostatných ľudí nám umožňuje lepšiu spoluprácu – prepojenie na pracovné vzťahy a výber spolupracovníkov.

• Diagnostika vlastného dúhového čísla podľa Viery G. Faith
  • Výklad „DC&K: Dúhové čísla a komunikácia“ – stagnácia, vývoj, dynamika
  • Jednotlivé čísla v kontexte s vlastnou vnútornou motiváciou
  • Rozhodnutie – najsilnejší nástroj k zmene
  • Čo nám odkazuje Maslow a 3 viedenské školy
  • Peniaze, kariéra a poslanie
  • Výber a motivácia spolupracovníkov
  • Herzberg – prepojenie s prácou: Pochopenie motivácie druhých ľudí
  • Praktická ukážka ako motivovať jednotlivé skupiny spolupracovníkov cez hodnotiace pohovory
  • Otázky a odpovede – best practices

Workshop je určený tým, ktorí chcú spoznať svoju vnútornú motiváciu vo vzťahu k práci. Takisto je vhodný pre riadiacim pracovníkom a pracovníkov oddelenia ľudských zdrojov, ktorí pracujú s ľuďmi pre lepšie porozumenie motívov ostatných a následnú efektívnu komunikáciu.

Poznámka k cene

Fyzické osoby – zľava 20% (v cene sú zahrnuté školiace materiály a osvedčenie pre účastníka)