Ako odstrániť emočné bloky

Akadémia pozitívneho života

Viete ako fungujú emočné bloky? V priebehu dní a rokov svojho života neustále prežívame rôzne situácie, aj tie negatívne. Väčšina z nás by na tieto situácie rada rýchlo zabudla, ale dopad týchto udalostí v nás môže pretrvávať v podobe uviaznutých emócií, respektívne emočných blokov. A namiesto toho, aby sme sa pohli ďalej, nás tieto uviaznuté emócie a bloky držia v jednom začarovanom kruhu a my z neho nevieme vykročiť.

Ak máte pocit, že sa trápite pod ťarchou niečoho, čo neviete celkom presne pomenovať, tak práve pre Vás je určené školenie Ako odstrániť emočné bloky.

Poďte sa s nami naučiť ako zvládať svoje emócie, odhaliť príčiny. zmeniť myslenie a radovať sa zo života. Naučte sa s nami odhaliť rôzne techniky, ktoré Vám pomôžu eliminovať negatívne emócie a nájsť uviaznuté emócie a tým zmeniť Váš život.

Školenie je robené v malej skupine do 14 ľudí, tak aby sme mohli spoločne interaktívne pracovať a mali priestor skúšať rôzne techniky. Ide o večerné školenie v čase od 18,00 do 20,00.

Na školení sa naučíme ako:

• pochopiť ako funguje naša hlava a myslenie
  • rozpoznať negatívne programy, ktoré nás blokujú
  • pracovať s negatívnymi emóciami a vedome ich vylúčiť z nášho života
  • zlepšiť svoje zdravie a vzťahy v pracovnom aj osobnom života

Kurz vedie Ing. Miroslava Atanasová – akreditovaná lektorka, koučka, mentorka a poradkyňa pre osobný rozvoj, facilitátorka metódy One Brain.

Školenie sa otvára pri minimálnom počte 4 účastníci.

Školenie je určené pre každého, kto:

• sa chce tešiť zo svojho života
  • chce zmeniť svoje vzťahy s partnerom, deťmi, kolegami, priateľmi
  • zlepšiť svoje zdravie a odstrániť emočné bloky
  • vedome riadiť svoj život a vzťahy

Ing. Mária Boťanská
maria@akomyslietpozitivne.sk