Preškolenie o norme STN EN ISO 19011:2019

MASM, s.r.o.

Jedným z aspektov zlepšovana auditovania systémov manažérstva je trvalé udržiavanie kompetentnosti audítorov. Toto je predovšetkým zamerané na oblasť zmien noriem týkajúcich sa systémov manažérstva a ich auditovania. Aj keď zmeny v norme nie sú až také významné, zopakovanie všetkých požiadaviek/odporúčaní a nové poznatky ich aplikácie môžu byť premetom zlepšovania kompetentnosti audítora.

Účastníci školenia získajú prehľad o zmenách normy ISO 19011. Získajú poznatky o praktickom využití odporúčaní predmetnej normy pri auditovaní systémov manažérstva vrátane rizík spojených s auditovaním. Budú kompetentní zlepšiť svoj prístup k auditovaniu uplatnením nových odporúčaní.

Obsah školenia
  • Prehľad a výklad požiadaviek STN EN ISO 19011:2019
  • Zmeny vyplývajúce z porovnania noriem STN EN ISO 19011:2012 a  STN EN ISO 19011:2019
  • Workshop – riešenie praktických problémov pri auditovaní

Školenie je určené manažérom kvality, interným audítorom, externým poradcom v systémoch manažérstva a všetkým, ktorí sa chcú zaoberať auditovaním systémov manažérstva.

Certifikát Ako kvalifikačný doklad dostanú účastníci „potvrdenie o absolvovaní”.

Ivica Šošková
vzdelavanie@masm.sk